دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV4-1000

فن لپ تاپ اچ پی Pavilion DV4 AMD کالای فوق فن لپ تاپ اچ پی Pavilion DV4 AMD میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ DV4 به فن لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV4-1000 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن HP Pavilion DV4-AMD مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپ..
752,100 ریال
فن لپ تاپ اچ پی Pavilion DV4 Intel کالای فوق فن لپ تاپ اچ پی Pavilion DV4 Intel میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ DV4 به فن لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV4-1000 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Hp Pavilion DV4-Intel مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زی..
773,900 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن 1000-DV4

وظیفه فن نوت بوک خنک نمودن اجزای درونی و تهویه هوای داخل نوت بوک می باشد. از کار افتادن و یا بروز اختلال در عملکرد فن لپ تاپ HP Pavilion DV4-1000 می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در بخش های مختلف لپ تاپ اچ پی شود. این قطعه نوت بوک ممکن است در مواجهه با آلودگی یا گرد و غبار و یا به علت استهلاک و سرویس نشدن کارایی خود را از دست بدهد.

قیمت خرید فن DV4-1000

از کار افتادن و یا بروز اختلال در عملکرد فن لپ تاپ HP Pavilion DV4-1000 می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در بخش های مختلف لپ تاپ اچ پی شود.این مدل فن با دو نوع سی پی یو INTEL و AMD در بازار عرضه شده است پس حتما هنگام خرید به نوع سی پی یو نوت بوک خود دقت نمایید. طرز کار این سیستم به این صورت می باشد که ابتدا گرمای چیپ های داخل لپ تاپ توسط  هیت سینک گرفته شده و به فن منتقل می شود، سپس فن اچ پی DV4-1000 وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک نماید.در صورت بروز هرگونه مشکل برای فن شما می توانید قیمت خرید فن HP Pavilion DV4-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات