دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پروبووک HP ProBook 15-AC

فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-AC_15-AY چهار سیم-اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-AC_15-AY چهار سیم-اورجینال فنHP Pavilion 15-AY  یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه اصلی کاهش دمای قطعات نوت بوک را دارد یکی از مواردی که باعث خرابی فن اچ پی پاویلیون 15-AY می شود آشغال یا پرز های موجود در سطوح که لپ تاپ روی آن قرار میگیرد هستند که ب..
فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-AC چهار سیم-غیر اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-AC چهار سیم-غیر اورجینال وظیفه فن HP Pavilion 15-AC در نوت بوک خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده گرمای بیش از اندازه و یا صدای نا متعارف که از فن ایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای تعمیر و یا تعویض فن اقدام نمایید و میتوانید قیمت خرید و توضیحات تکمیل..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

15-AC فن اچ پی

وجود فن سی پی یو HP ProBook 15-AC در سیستم باعث انتقال هوای گرم به خارج و جایگزین نمودن هوای خنک می‌شود همچنین سیستم خنک کنندگی نوت بوک از طریق فن تأمین می شود. این مدل فن دارای چهار سیم می باشد حتما هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه داشته باشید که اگر فن نوت بوک سه سیم باشد با این کالا سازگار نمی باشد.

15-AC قیمت خرید فن اچ پی پروبووک

گاهی ممکن است بر اثر گیر کردن مواد خارجی در بین پره ها و یا مشکلاتی دیگر، فن لپ تاپ اچ پی 15-AC به طور کامل کار نکند.در این حالت مشاهده می کنید که دمای لپ تاپ بیشتر شده و تا حدی پیش می رود که داغ شدن لپ تاپ را به راحتی روی دست خود احساس می کنید دراینصورت لازم است فن را تعویض نمایید که میتوانید با مراجعه نمودن به این صفحه قیمت خرید فن HP ProBook 15-AC را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات