دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G2

فن لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G2 غیر اصل
نا موجود
فن اچ پی 450-G2  طراحی فن hp probook 450-g2 به طوری تولید شده که کاملا استاندارد است وباعث گردش هوا و به تعادل رساندن دمای داخلی لپ تاپ اچ پی پروبوک g2-450 میشود حتما در نگه داری و سرویس فن نوت بوک خود کوتاهی نکنید زیرا این امر سبب آسیب دیدن سی پی یو لب تاب می شود.بر..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن HP 450 G2

مهم ترین علت آسیب دیدن قطعات سخت افزاری لپ تاپ به ترتیب گرما و رطوبت و نوسان الکتریکی است.فن لپ تاپ از افزایش دما جلوگیری می کند و وظیفه آن خنک کردن قطعات درون لپ تاپ میباشد.فن لپ تاپ مانند دیگر قطعات آسیب پذیر بوده و امکان دارد در شرایطی قرار گیرد که کارایی خود را از دست بدهد.در حالت عادی صدای فن بسیار کم است اگر فن لپ تاپ صداهای ناهنجا تولید می کند به این معنی است که فن دیگر عملکرد لازم را ندارد و در این شرایط حتما نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

نکات مهم برای تعویض فن HP Probook 450 G2

قبل از تعویض نمودن فن باید به نوع فن و سازگار بودن آن با لپ تاپ توجه نمایید.به طور کلی فن ها به دو دسته تقسیم می شوند.
دسته اول : فن هایی هستند که هوای گرم را از زیر دستگاه به بیرون خارج می کنند.
دسته دوم : فن هایی هستند که هوای تازه را از زیر دستگاه به داخل وارد می کنند.
اگر فن خریداری شده مناسب نباشد حرارت لپ تاپ فراتر می رود و باعث از بین رفتن فن می شود.
برای قرار دادن فن روی سیستم نیاز به تهیه هیت سینک هم دارید به این گونه که هیت سینک HP Probook 450 G2 در زیر فن و دقیقا بالای cpu قرار می گیرد و گرمای تولید شده را دریافت می کند و به وسیله فن گرما  را به هوای اطراف پخش می کند.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات