دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4520

فن لپ تاپ اچ پی Probook 4520S غیر اورجینال
نا موجود
فن اچ پی 4520S فن hp probook 4520s  یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه خنک نگهداشتن دستگاه را بر عهده دارد.یکی از مواردی که باعث بروز مشکل  در وظیفه فن اچ پی پرو بوک  4520s می شود پرز های موجود بر روی سطوح  که روی فن قرار می گیرد که باعث درست عمل نکردن فن دستگاه می..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن اچ پی 4520

سیستم تهویه هوای لپ تاپ HP Probook 4520 متشکل از دو بخش Fan و Heatsink است. طرز استفاده این سیستم به این صورت می باشد که ابتدا گرمای چیپ های داخل لپ تاپ توسط  هیت سینک گرفته شده و به فن منتقل می شود، سپس فن دل 5110 وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک نماید.

قیمت خرید فن 4520

با توجه به مدل فوق HP Probook 4520 فن با مشخصات فنی 4 سیم و 7 روز ضمانت مهلت تست میباشد.معمولا خرابی فن ها را می توان از طریق صدایی که ایجاد می کنند تشخیص داد،زیرا در حالت عادی صدای فن بسیار کم است.بنابراین بهتر است زمانی که با نوت بوک کار انجام می دهید لپ تاپ را بر روی سطح مناسب قرار دهید تا از آسیب رسیدن به آن جلوگیری نمایید،بر روی سطوحی مانند فرش،پتو،موکت و...باعث می شود گرد و غبار به روی پره های فن بنشیند و باعث آسیب دیدگی شود.در صورت تهیه فن می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن اچ پی پروبووک  را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات