دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4525S

فن لپ تاپ اچ پی Probook 4520S غیر اورجینال
نا موجود
فن اچ پی 4520S فن hp probook 4520s  یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه خنک نگهداشتن دستگاه را بر عهده دارد.یکی از مواردی که باعث بروز مشکل  در وظیفه فن اچ پی پرو بوک  4520s می شود پرز های موجود بر روی سطوح  که روی فن قرار می گیرد که باعث درست عمل نکردن فن دستگاه می..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن اچ پی 4525S

قرار گرفتن لپ تاپ بر روی سطوح نامناسب مثل فرش,موکت و پتو و...باعث از کار افتادن فن لپ تاپ HP Probook 4525S می شود. انباشته شدن گرد و غبار از دلایل عمده از کار افتادن فن لپ تاپ است.در واقع گرد و غبار انباشته شده بر روی فن لپ تاپ لای پره های آن در مرور زمان مانعی برای چرخش درست فن می باشد و این عامل موجب خرابی و از کار افتادن فن می شود.

قیمت خرید فن اچ پی پروبووک 4525S

فن لپ تاپ HP Probook 4525S وظیفه تعادل دما را در دستگاه دارد، گرمای چیپ های سی پی یو به وسیله هیت سینک گرفته می شود و فن گرما را به بیرون منتقل می کند.لپ تاپ ها اجزای بسیاری دارند که در هنگام کار می‌توانند بیش از حد گرم شوند برای خنک و کارآمد نگه داشتن همه قطعات‌ لپ تاپ معمولاً یک فن در پس زمینه اجرا می‌شود با این وجود با گذشت زمان فن لپ تاپ اچ پی پروبووک 4525S می‌تواند گرد و غبار و خاک زیادی را از محیط جمع کنند.در صورت خرید فن جایگزین شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن HP Probook 4525S را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات