دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4530S

فن اچ پی 4530S هنگامی که cpu  نوت بوک فن پروبوک 4530s  شروع به گرم شدن میکند فن از طریق هیت سینک شروع به خنک شدن دستگاه و cpu می کند در صورتی که فن Hp Probook 4530s عملکرد خود را انجام ندهد به بررسی فن می پردازیم و در صورت خرابی به تعمیرگاه جهت تعمیر یا تعویض اقدام می نمایید شما میتوانی..
828,400 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن اچ پی 4530S

فن لپ تاپ اچ پی 4530S قطعه ای است که نقش بسزایی در دوام کیفیت و عمر مفید لپ تاپ دارد. توجه کافی نداشتن به این قطعه و ترک سرویس آن، سبب آسیب به این بخش از دستگاه می گردد و به مرور، استهلاک سایر اجزا را خواهد داشت.در شرایطی که فن لپ تاپ مورد سرویس قرار نگیرد، و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای درون لپ تاپ را از دست می دهد و از کار می افتد. از آنجا که تعمیر فن لپ تاپ ایسر در صورتی که خراب و از کار افتاده باشد، کار چندان بصرفه‌ای نیست، غالباً توصیه می شود این قطعه تعویض شود.

عملکرد فن لپ تاپ اچ پی پروبووک 4530S

برای خنک نگه داشتن CPU به یک سیستم خنک کننده داریم،فن لپ تاپ HP Probook 4530S در لپ تاپ فرآیند خنک سازی را با خارج کردن هوای گرم از سیستم انجام می دهد.فن ها این فرآیند را به تنهایی نمی توانند انجام دهند با کمک قطعه ای بنام هیت سینک ها ای عمل صورت میگیرد.لولا های مسی هیت سینک لپ تاپ از گاز هستند،این گاز داغ می شود و گرمای سیستم را به انتهای خنک کننده لولا ها منتقل می کند.در انتهای خنک کننده یک هیت سینک و یک فن وجود دارد فن به طور مداوم هوا را به درون هیت سینک می دمد. 
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات