دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad 310

هیت سینک لنوو IP310 اين مدل هیت سینک ممکن است با پارت نامبر های متفاوتي موجود باشد. درصورتي که پارت نامبر کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد...
1,057,300 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad 310-510
نا موجود
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad 310-510 وظیفه فنLenovo IdeaPad 310 در نوت بوک خنک نگه داشتن دستگاه و cpu است زمانی که دمای لپ تاپ بالا می رود فن لنوو آیدیاپد 310 باید شروع بکار کند در غیر اینصورت با مشکل مواجه می شوییم و باید فن را بررسی نماییم .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید و توضیحات تکمی..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن لنوو IP310

فن  سی پی یو Lenovo IdeaPad 310 مبدل حرارتی است که واحد پردازش مرکزی یا پردازنده (CPU) را خنک می‌کند. فن به سادگی گرما را از پردازنده به منطقه دیگری منتقل می‌کند. فن همان چیزی است که پردازنده را با انتقال این گرما با استفاده از هوا خنک می‌سازد. بخش کلیدی یک خنک کننده پردازنده، هیت سینک نامیده می‌شود.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد IP310

اگر پردازنده بیش از حد گرم شود، ممکن است خطا ایجاد کند. یک فن CPU به همراه یک هیت سینک برای جلوگیری از این کار می‌کند. هیت سینک یک دستگاه فلزی است که مستقیماً روی پردازنده قرار می‌گیرد و گرما را از تراشه به ساختار خنک‌ تر، آلومینیومی و باله مانند آن می‌کشاند. فن CPU به هیت سینک متصل می‌شود و هوا را از طریق پره‌ها می‌کشد. با اتلاف گرمای وارد شده به هیت سینک، فن به طور غیر مستقیم پردازنده را خنک می‌کند.در صورت بروز مشکل برای فن می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد 310 را مشاهده نمایید. کالای فوق دارای یک هفته مهلت تست می باشد.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات