دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Flex2-15

فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 اوجینال وظیفه فن lenovo ideapad flex2-15 در نوت بوک  خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت احساس  گرمای بیش از حدو یا صدای غیر معقول  که از فن ایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای تعمیر و یا تعویض فن اقدام نمایید و میتوانید قیمت خریدانواع ..
806,600 ریال
Heatsink Laptop Lenovo IdeaPad Flex2-15_460-00Z01-0002_460-00Z01-0003 GM هیت سینک جزئی از اجزای داخلی لپ تاپ است که باعث افزایش جریان دما از یک لپ تاپ گرم می شود. در هر دستگاهی اعم از لپ تاپ و کامپیوتر و ... ممکن است پیکربندی های مختلفی از هیت سینک ها با اشکال، طرح ها و رنگ های مختلفی یافت شود که..
1,515,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو Flex2-15

وظیفه ای که فن Lenovo IdeaPad Flex2-15 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به بیرون انتقال دهد. در نظر داشته باشید که عملکرد درست و خوب سیستم خنک کننده فن لپ تاپ لنوو ، بهره وری و عمر کاری بالای آن را تضمین می کند در اینصورت توجه به سلامت بخش خنک کننده دستگاه الزامی می باشد.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد Flex2-15

فن لنوو IdeaPad Flex2-15 در هر سیستمی وظیفه انتقال جریان هوا و خنک کنندگی را بر عهده دارد. در هنگام کار با لپ تاپ باید توجه داشت که محل قرار گرفتن آن باید طوری باشد که امکان ورود هوای کافی و خروج هوای گرم از لپ تاپ امکان پذیر باشد در غیر این صورت این قطعه کیفیت خود را از دست می‌دهد و در ادامه کار صداهای غیرعادی را تولید می نماید.شما می توانید برای خرید فن نوت بوک با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن Lenovo IdeaPad Flex2-15 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات