دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G505

فن لنوو G500 وظیفه فن Lenovo ideapad g500 در لپ تاپ خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده گرمای بیش از حد و یا صدای نا خاراش که از فن ایجاد می شود در صورت مراجعه نکردن جهت تعمیر یا تعویض امکان بروز مشکلاتی برای سایر قطعات بوجود می آید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید فن لنوو g5..
773,900 ریال
هیت سینک لپ تاپ لنوو IdeaPad G500 گرافیک دار
نا موجود
HeatSink Laptop Lenovo IdeaPad G500 PM هیت سینک لپ تاپ Lenovo IdaePad G500s با هیت سینک لپ تاپ Lenovo IdeaPad G500 PM تفاوت دارد. حتما قبل از خرید به عکس کالا دقت نمایید...
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن لنوو G505

سیستم تهویه هوای لپ تاپ متشکل از دو بخش Fan و Heatsink است. فن Lenovo IdeaPad G505 قطعه‌ای است که دمای سیستم را در بازه مطلوب نگه می‌دارد و از داغ نمودن آن جلوگیری می نماید. اما گاهی به دلیل آلودگی های بیش از حد (گرد و غبار موجود در هوا و یا استهلاک دستگاه و عدم سرویس دوره ای آن)، این قطعه کیفیت خود را از دست می‌دهد و در ادامه کار صداهای غیرعادی را تولید می نماید. 

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد G505 

با سرویس به موقع لپ تاپ، می‌توانید از آسیب رسیدن به فن نوت بوک Lenovo IdeaPad G505 پیشگیری کنید در غیر این صورت باعث می شود فن لپ تاپ دیگر کارایی لازم را نداشته باشد و نیاز به تعویض آن دارید. تاثیر تمیز کردن فن بر روی نحوه کار آن و کاهش دمای دستگاه به شدت تاثیرگذار میباشد،پس بهتر است به طور مرتب فن لپتاپتان را تمیز کنید تا به مشکل برنخورید.شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن نوت بوک لنوو آیدیاپد G505 را مشاهده نمایید.

نحوه تعویض فن و هیت سینک لپتاپ لنوو G505

برای تعویض هیت سینک لپ تاپ لنوو G505 ابتدا از خاموش بودن آن اطمینان حاصل نمایید. در قدم بعدی طبق تصویر زیر 2 عدد قفل سوکت را به سمت مخالف تغییر جهت دهید و باطری را جدا نمایید.

 در قدم بعدی  برای باز نمودن قاب کف ، 2 عدد پیچ مخفی را باز نمایید.

در قدم بعدی 7 عدد پیچ فن و هیت سینک را باز نموده و سوکت فلت فن را باز نمایید و در قدم بعدی فن و هیت سینک را آزاد نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات