دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G585

Fan Laptop Lenovo IdeaPad G585-G580 GM_OEM زمانی که فن Lenovo IdeaPa G580 صدای غیر معقول و یا داغ  شود بیش از اندازه مشکلی در فن لنوو آیدیاپد G580بوجود آمده است در این صورت دستگاه نیاز به سرویس شدن دارد .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمایید *توجه: امکان دارد ..
773,900 ریال
فن لپ تاپ لنوو Ideapad G580-G585 PM غیر اورجینال
نا موجود
Fan Laptop Lenovo Ideapad G580-G585 PM-OEM دو مورد بسیار مهم در خرابی فن Lenovo IdeaPad G580 یکی داغ کردن و دیگری صدای نا متعارف از فن مشاهده می شود  در صورت بروز این مشکل در فن لنوو G580 باید جهت تعویض و یا  سرویس آن اقدام نمایید.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید و توضیحات تک..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو G585

عملکرد فن لپ تاپ Lenovo IdeaPad G585 خنک کردن لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می  باشد. فن لپ تاپ لنوو IdeaPad G585 فرآیند خنک‌ سازی را با خارج نمودن هوای گرم از سیستم انجام می دهد. هر فن لپ تاپ ویژگی های متفاوتی دارد مانند جای پیچ، تعداد سیم و ولتاژ پس حتما هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.فن لنوو آیدیاپد G585 دارای دو نوع مدل گرافیک دار و بدون گرافیک موجود می باشد.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد G585

محل نگهداری و استفاده از لپ تاپ تاثیر زیادی بر فن Lenovo IdeaPad G585 و دیگر قطعات دارد. قرار دادن نوت بوک بر روی فرش و موکت باعث ورود پرز و گردوغبار به فن خواهد شد و همینطور قرار دادن لپ تاپ بر روی سطوح پلاستیکی مانع ورود و خروج هوا و خرابی فن Lenovo G585 می شود.شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد G585 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات