دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Z570

فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B570 دو مورد بسیار مهم از راه های تشخیص خرابی فن Lenovo IdeaPa B570 یکی گرمای بیش از اندازه دستگاه و دیگری صدای نا هنجار که از فن شنیده می شود در صورت بروز این مشکل برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید و برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمای..
806,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو Z570

در حقیقت فن سی پی یو نوت بوک Lenovo IdeaPad Z570 اگر در کنار یک منبع مانند LED قرار بگیرد به راحتی می تواند حرارت و همچنین گرمای تولید شده از محیط و قطعات را دریافت و به مرور زمان آن را به بیرون هدایت نماید. عملکرد فن لپ تاپ لنوو Z570 خنک نمودن  لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می باشد.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد Z570

از کار افتادن و یا بروز اختلال در عملکرد فن لپ تاپ Lenovo IdeaPad Z570 می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در بخش های مختلف لپ تاپ لنوو شود. از راه های مشخص شدن خرابی فن لنوو آیدیاپد Z570 نوع صدای فن می باشد به صورت عادی فن بدون هیچگونه لرزش و صدا کار می کند چنانچه لرزش و صدا غیر عادی از فن شنیده شود باید سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.شما می توانید با مراجعه کردن به این صفحه قیمت خرید فن Lenovo IdeaPad Z570 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات