دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E530

Fan Laptop Lenovo Thinkpad Edge E530 OEM کالای فوق فن لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E530 غیر اورجینال میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید فن لپ تاپ E530 به فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E530 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Lenovo Thinkpad Edge E530 OEM مطابق با عکس داخل سایت برای شما ..
686,700 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو E530

برای قرار دادن فن لپ تاپ Lenovo ThinkPad E530 روی سیستم نیاز به تهیه هیت سینک هم دارید به این گونه که هیت سینک در زیر فن و دقیقا بالای cpu قرار می گیرد و گرمای تولید شده را دریافت می کند و به وسیله فن گرما را به هوای اطراف پخش می کند. اگر در نگه داری،تعمیر و تعویض فن لپ تاپ به درستی عمل نکنیم باعث می شود به دستگاه آسیب جدی وارد شود،پس هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

قیمت خرید فن لنوو تینک پد E530

فن در تمامی سیستم ها وجود دارد اما دلایلی مانند گرد و خاک زیاد در محیط زندگی و کار باعث می شودراندمان فن  لنوو تینک پد E530 پایین بیاید پایین آمدن راندمان فن پیامدهایی از جمله داغ شدن سی پی یو و افزایش صدای فن را در پی خواهد داشت.حتما به این نکته توجه کنید که برای درست کار کردن سیستم  سلامت فن سی پی یو بسیار ضرورری است.شما میتوانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن Lenovo ThinkPad E530 را مشاهده کنید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات