دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E530

فن لپ تاپ لنوو E530فن لپ تاپ های جدید مطابق با تکنولوژی هایی طراحی شده اند که به هنگام کار صدای ملایمی را تولید میکنند. یعنی فن سالم صدایی شبیه به صدای تراکتور ایجاد نمیکند. با این حال اگر صدای عجیبی از لپ تاپ خود میشنوید احتمالا بعلت خرابی فن یا HDD شماست (با فرض اینکه لپ تاپ شما از فلش مموری ا..
1,024,600 ریال
هیت سینک لنوو E530تولید کننده هایی که در زمینه تولید قطعات الکترونیکی فعالیت می کنند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که حرارت و گرما باعث تخریب قطعات الکترونیکی و سیستم می شود و در نهایت عمر سیستم را کاهش می دهد پس بهره بردن از یک هیت سینک لپ تاپ می تواند سیستم خنک کنندگی خوبی را به شما ارائ..
1,547,800 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو E530

برای قرار دادن فن لپ تاپ Lenovo ThinkPad E530 روی سیستم نیاز به تهیه هیت سینک هم دارید به این گونه که هیت سینک در زیر فن و دقیقا بالای cpu قرار می گیرد و گرمای تولید شده را دریافت می کند و به وسیله فن گرما را به هوای اطراف پخش می کند. اگر در نگه داری،تعمیر و تعویض فن لپ تاپ به درستی عمل نکنیم باعث می شود به دستگاه آسیب جدی وارد شود،پس هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

قیمت خرید فن لنوو تینک پد E530

فن در تمامی سیستم ها وجود دارد اما دلایلی مانند گرد و خاک زیاد در محیط زندگی و کار باعث می شودراندمان فن لنوو تینک پد E530 پایین بیاید پایین آمدن راندمان فن پیامدهایی از جمله داغ شدن سی پی یو و افزایش صدای فن را در پی خواهد داشت. حتما به این نکته توجه کنید که برای درست کار کردن سیستم سلامت فن سی پی یو بسیار ضرورری است.شما میتوانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن Lenovo ThinkPad E530 را مشاهده کنید.

نحوه تعویض فن لپ تاپ لنوو E530

 


 

سوالات متداول

در هنگام خرید HEATSINK حتما باید به GM (بدون گرافیک) یا PM (با گرافیک) بودن آن توجه نمایید.

بله ، ترتیب رنگ ها بسیار حائزاهمیت است، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی ویا از کار افتادگی FAN نوت بوک میشود.

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

بله ، تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات