دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E540

فن لپ تاپ لنوو ThinkPad Edge E540-E531 دو خروجی هوا-اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ لنوو ThinkPad Edge E540-E531 دو خروجی هوا-اورجینال کالای فوق فن لپ تاپ لنوو ThinkPad Edge E540-E531 دو خروجی هوا-اورجینال میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ E540 به فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E540 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Lenovo ThinkPad E..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو E540

صدای بلند فن لپ تاپ Lenovo ThinkPad E540 به معنای گرما است.اگر فن لپ تاپ همیشه پر سر و صدا کار میکند،این بدان معناست که لپ تاپ شما همیشه داغ است. طرز کار این قطعه مکانیکی به این صورت است که ابتدا گرمای چیپ های داخل لپ تاپ توسط هیت سینک گرفته می شود و به فن انتقال داده می شود.سپس فن وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک می کند.

قیمت خرید فن لنوو تینک پد E540

اگر صدایی که توسط فن لپ تاپ Lenovo ThinkPad E540 تولید می‌شود،بیش از حد باشد و فرم غیر طبیعی داشته باشد دلایل زیادی می‌تواند باعث این مشکل بشود یکی از موارد ایجاد صدای فن لپ تاپ لنوو E540 گرد و غبار و آلودگی بر روی آن می باشد که مانع چرخش پره های فن می شود دراینصورت باید فن لپ تاپ تمیز و به اصلاح سرویس فن شود.شما میتوانید قیمت خرید فن لنوو تینک پد E540 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات