دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad W520

فن لپ تاپ لنوو ThinkPad Edge W520
نا موجود
فن لپ تاپ لنوو ThinkPad Edge W520 *توجه: امکان دارد فن Lenovo ThinkPad Edge W520 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است...
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو W520

فن Lenovo ThinkPad W520 در هر سیستمی وظیفه انتقال جریان هوا و خنک کنندگی را بر عهده دارد. یکی از مهم ترین علت های  خرابی قطعات سخت افزاری داخل لپ تاپ در ابتدا گرما و سپس رطوبت و نوسان الکتریکی می باشد. تمام استانداردهای لازم در ساخت فن لپ تاپ رعایت شده است بطوریکه میتواند گرمای چیپ ها را به خوبی به بیرون انتقال دهد و باعث خنک سازی و تهویه ی هوای داخلی لپ تاپ شود. فن‌های لپ تاپ می‌توانند در صورت سهل‌ انگاری در نگهداری، به‌ راحتی خراب شوند.

قیمت خرید فن لنوو تینک پد W520

فن نوت بوک Lenovo ThinkPad W520 با ابعاد79.05mm*74.56mm*12.25 mm در بازار و دارای هفت روز ضمانت مهلت تست می باشد. فن لپ تاپ گرمای تولید شده در قطعات را به وسیله قطعه ای بنام هیت سینک به بیرون انتقال می دهد.این قطعه فلزی اگر گرافیک دار باشد روی cpu و  چیپ گرافیک و اگر بدون گرافیک باشند روی cpu قرار می گیرند.در صورت بروز مشکل برای این قطعه مکانیکی شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن لپ تاپ لنوو تینک پد W520 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات