دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی اس وی اف Sony SVF142

فن لپ تاپ sony svf142صدا دادن فن Sony SVF142 امکان دارد برای این قطعه از نوت بوک اتفاق بیافتد. امکان دارد صدای فن بلافاصله بعد از روشن کردن لپ تاپ شنیده شود و یا پس از گذشت زمانی صدای فن زیاد شود. در هر صورت وجود بروز مشکل در فن باید هر چه سریع تر برطرف شود. در غیر این صورت امکان دارد دستگاه با ..
1,144,500 ریال
هیت سینک سونی SVF142گاهی اوقات متوجه این موضوع می شوید که بعد از استفاده از لپ تاپ،سیستم به شدت داغ می نماید و عملکرد و کارایی دفع آن کاهش یافته و به مانند قبل نمی تواند جوابگوی فعالیت های شما باشد.قطعاً این مورد می تواند طول عمر اجزای داخلی لپ تاپ را به شدت کاهش دهد در این صورت لازم است فن و هی..
2,190,900 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی SVF142

در بعضی موارد کار نکردن فن لپ تاپ به نقص مادربرد بر می گردد ، چرا که بر روی مادربرد یکسری خازن وجود دارد که این خازن ها نیروی لازم را برای کار کردن فن لپ تاپ را فراهم می کنند. در صورت آسیب دیدن مادربرد فن از کار می افتد در اینصورت باید فن لپ تاپ تعویض شود.

خرید و قیمت فن نوت بوک سونی SVF142 

فن لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که خرابی آن ، اگرچه در کوتاه مدت، تأثیری بر عملکرد دستگاه نخواهد داشت، اما در درازمدت ، ناکارآمدی و استهلاک سایر قطعات لپ تاپ را در پی خواهد داشت , بنابراین بهتر است در صورت مشاهده ی علائم خرابی در فن لپ تاپ این مدل در اسرع وقت نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

سوالات متداول

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در حالتی که بعد از تعویض فن باد گرم از نوت بوک خارج شود نیازی به تعویض HEATSINK نمی باشد ، در غیر اینصورت اگر باد سرد خارج شود به معنی این می باشد که گاز هیت سینک خارج شده است.

باید به اندازه FAN و تعداد سیم وجای پیچ ها دقت نمایید.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINKنوت بوک مدل آن عایق شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات