دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی اس وی پی Sony SVP132A1CW

فن لپ تاپ سونی SVP13 اورجینال بالا رفتن دمای سیستم گاهی تنها به خاموش شدن سیستم ختم نمی‌شود و تبعات جدی‌ای هم دارد، از جمله آسیب دیدن قطعات، ذوب شدن آنها و حتی آتش‌سوزی! اینجاست که فن لپ تاپ  سه سیم  Sony SVP13 کاربرد حیاتی خود را نشان می‌دهد و شما می توانید قیم..
2,169,100 ریال
فن لپ تاپ سونی SVP13 غیر اورجینال وظیفه فن Sony SVP13 در نوت بوک  خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده افزایش دمای بیش از اندازه و یا صدای دلخراش که از فن ایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید و میتوانید قیمت خرید و توضیحات تکمیلی انواع فن را مشا..
1,188,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی SVP132A1CW

فن Sony SVP13 وظیفه خنک کردن قطعات داخل لپ تاپ را دارد در لپتاپ پردازنده گرافیک GPU وپردازنده اصلی CPU براثراستفاده مداوم شروع به افزایش دما می نماید که در صورت عدم گردش هوا آسیب بازگشت ناپذیری به نوت بوک وارد می شود. فن ها در هر سیستمی وظیفه انتقال جریان هوا را دارند. گرمایی که به وسیله  پردازش دستگاه تولید شده، توسط یک لوله مسی که هیت سینک نام دارد میتواند به وسیله گاز داخل هیت سینک به عنوان رسانای حرارتی،به سمت فن منتقل شده و حرارت به بیرون دستگاه انتقال می یابد.

خرید و قیمت فن SVP132A1CW

فنSony SVP132A1CW وظیفه تنظیم دما را دارد و دمای پردازنده بسته به فعالیتی که با سیستم انجام می‌دهید، به همان مقدار بالا می‌رود. در حالت عادی دمای پردازنده در حدود 50 درجه می باشد و در استفاده سنگین مثل اجرای بازی‌ها و ویرایش فیلم یا عکس هم در حدود 80 درجه می باشد به این ترتیب مادربرد نوت بوک به صورت خودکار با تنظیم سرعت فن لپ تاپ سیستم را خنک می نماید. در صورت آسیب دیدگی فن می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ SVP132A1CW را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات