دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی اس وی پی Sony SVP132A1C1

فن لپ تاپ سونی SVP13 اورجینال بالا رفتن دمای سیستم گاهی تنها به خاموش شدن سیستم ختم نمی‌شود و تبعات جدی‌ای هم دارد، از جمله آسیب دیدن قطعات، ذوب شدن آنها و حتی آتش‌سوزی! اینجاست که فن لپ تاپ  سه سیم  Sony SVP13 کاربرد حیاتی خود را نشان می‌دهد و شما می توانید قیم..
2,169,100 ریال
فن لپ تاپ سونی SVP13 غیر اورجینال وظیفه فن Sony SVP13 در نوت بوک  خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده افزایش دمای بیش از اندازه و یا صدای دلخراش که از فن ایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید و میتوانید قیمت خرید و توضیحات تکمیلی انواع فن را مشا..
1,188,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی SVP132A1C1

فن Sony SVP132A1C1 قطعه‌ای است که دمای سیستم را در بازه مطلوب نگه می‌دارد، و از بروز overheat جلوگیری می نماید. فن‌های لپ تاپ قادر هستند سرعت چرخش خود را با توجه به دمای داخلی سیستم تغییر دهند. به همین دلیل است که شاید هنگام دیدن سرالر متوجه صدای چرخش فن نوت بوک نشوید، اما هنگام بازی یا اجرای سایر برنامه‌های سنگین صدای آن را می‌شنوید. در صورت به صدا افتادن فن و خرابی آن،جهت تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید.

خرید و قیمت فن SVP132A1C1

فن Sony SVP132A1C1 مانند هر قطعه الکترونیکی دیگری ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل در روند عملکرد شود. از نشانه های مشکل فن خاموش شدن ناگهانی سیستم، کند شدن عملکرد آن، داغ شدن بدنه لپ تاپ و صدای بلند فن است.در این شرایط لازم است که سرویس فن انجام شود. یکی از ویژگی های فن های لپ تاپ، تعداد سیم آنها است. فن های چهارسیم قابلیت های متعددی دارند که یکی ازآنها کنترل صدای فن است. در فن های چهارسیم، PWM میزان RPM فن را تنظیم می نماید.به این ترتیب، فن بر اساس دمای داخلی سیستم، RPM را تغییر داده و میزان نویز را تا حد زیادی از بین می‌برد و شما می توانید قیمت خرید فن SVP132A1C1 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات