دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-CS

فن سونی VGN-CS هنگامی که فن Sony vgn-cs صدای غیر معقول و یا گرم شود بیش از اندازه  مشکلی در فن ایسر اسپایر vgn-cs بوجود آمده است در این صورت دستگاه نیاز به سرویس شدن دارد .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید فن Sony vgn-cs را مشاهده نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony VGN-CS_5V 0.28A..
752,100 ریال
فن لپ تاپ سونی VGN-CS آهنی-اورجینال
نا موجود
فن سونی VGN-CS  یکی از راه های تشخیص خرابی فن sony vgn-cs  گرما و صدا در دستگاه می باشد. در صورت بروز این مشکل باید دستگاه باز شود و فن سونی vgn-cs تعمیر یا تعویض گردد.شما میتوانید قیمت خرید فن سونی vgn-cs را مشاهده نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony VGN-CS ORG مطابق با عکس داخل ..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VGN-CS

قبل از تعویض نمودن فن Sony VGN-CS باید به نوع فن و سازگار بودن آن با لپ تاپ توجه نمایید.به طور کلی فن ها به دو دسته تقسیم می شوند.دسته اول فن هایی هستند که هوای گرم را از زیر دستگاه به بیرون خارج می کنند و دسته دوم فن هایی هستند که هوای تازه را از زیر دستگاه به داخل وارد می کنند. اگر فن خریداری شده مناسب نباشد حرارت لپ تاپ فراتر می رود و باعث از بین رفتن فن می شود.

خرید و قیمت فن VGN-CS

فن Sony VGN-CS برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات، دستگاه را خنک نگه می دارد . هنگامی که از لپ تاپ استفاده می شود دمای لپتاپ بالا رفته و در نهایت گرم می شود فن شروع به کار می کند.گرمای چیپ های سی پی یو به وسیله هیت سینک گرفته می شود و فن گرما را به بیرون منتقل می کند . در حالت عادی صدای فن بسیار کم است اگر فن لپ تاپ صداهای ناهنجار تولید می کند به این معنی است که فن دیگر عملکرد لازم را ندارد و در این شرایط حتما نسبت به تعویض آن اقدام نمایید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VGN-CS را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات