دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-FW

آهن هیت سینک سونی VGN-FWدر بعضی از لپ تاپ های سونی VGN-FW آهنی جداگانه بر روی هیت سینک پیچ می شود که به آن آهن هیت سینک می گویند. کاربرد این قطعه به همراه هیت سینک تبادل دما را در دستگاه انجام می دهد. این قطعهٔ فلزی ، روی بخش‌هایی از لپ تاپ مانند پردازنده و گرافیک قرار می‌گیرد.خرید..
479,600 ریال
فن لپ تاپ sony fwدر لپ تاپ Sony VGN-FW پردازنده گرافیک (GPU) و اصلی (CPU) بر اثر استفاده زیاد شروع به گرم شدن می کند که در صورت عدم گردش هوا آسیب بازگشت ناپذیری وارد می شود. حتما تا حد ممکن از گرم شدن بیش از حد قطعات لپ تاپ جلوگیری نمایید و وظیفه که به عهده فن می باشد این است که گرمایی که بوسیله..
991,900 ریال
هیت سینک لپ تاپ سونی VGN-FW بدون گرافیک
نا موجود
هیت سینک سونی VGN-FWبرخی اوقات متوجه این موضوع می شوید که بعد از استفاده از لپ تاپ ، سیستم به شدت داغ می کند و عملکرد و کارایی دفع آن کاهش یافته و به مانند قبل نمی تواند جوابگوی فعالیت های شما باشد. قطعاً این مورد می تواند طول عمر اجزای داخلی لپ تاپ را به شدت کاهش دهد در این صورت لازم است فن و ه..
هیت سینک لپ تاپ سونی VGN-FW گرافیک دار
نا موجود
هیت سینک سونی VGN-FWهیت سینک در دسته مناسب ترین قطعات کاربردی برای کاهش دما و گرما به شمار می رود. در این ترکیب کلمه ، هیت به معنی گرما و نیز سینک به معنی کاهش و فروکش است. هیت سینک ها با ساختار فلزی ویژه ای که دارند ، رسانای گرما بسیار زیادی دارند و همین موضوع منجر می گردد تا بتوانند گرما را به..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فن سونی VGN-FW

فن در اکثر لپ تاپ ها وجود دارد و وظیفه آن خنک کردن اجزای درونی و تهویه هوای داخل لپ تاپ است. سیستم تهویه هوای لپ تاپ متشکل از دو بخش فن و سینک است. طرز کار این سیستم به این صورت است که ابتدا گرمای چیپهای داخل لپ تاپ توسط سینک گرفته شده و به فن منتقل میشود.

خرید و قیمت فن نوت بوک سونی VGN-FW 

صدا دادن فن لپ تاپ که غالباً با شروع به کار لپ تاپ شنیده می شود می تواند برای کاربر بسیار آزاردهنده باشد بعلاوه ، این اشکال در صورت عدم پیگیری می تواند سبب بروز اشکالات بیشتر در دستگاه شده و چه به بسا سیستم تهویه را نیز کاملا از کار بیندازد. چرا صدای فن لپ تاپ شما اینقدر بلند است؟ در اینجا چندین راه وجود دارد که می‌ توانید فن لپ تاپ پر سر و صدای خود را آرام‌ تر کنید و در نهایت با آرامش بیشتری به کار کردن با لپ‌ تاپ‌ تان بپردازید.

نحوه تعویض فن لپ تاپ سونی VGN-FW

 

 

سوالات متداول

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

بله ، ترتیب رنگ ها بسیار حائزاهمیت است، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی ویا از کار افتادگی FAN نوت بوک میشود.

باید به اندازه FAN و تعداد سیم وجای پیچ ها دقت نمایید.

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

بله ، تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات