دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCCA

فن لپ تاپ سونی VPCCA_VPCCB اورجینال فن Sony VPCCA یکی از قطعات نوت بوک می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن قطعات لپ تاپ حین کار را دارد یکی از مواردی که باعث خرابی فن دل سوني VPCCA می شود کثیف بودن فن می باشد ، دلیل آن استفاده لپ تاپ در محیط های غبار آلود یا سطوح آلوده  می باشد که برای تمیز کر..
719,400 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCCA

وظیفه فن Sony VPCCA تنظیم دما دستگاه است قطعات CPU و GPU در لپ تاپ ها از مهمترین مولفه‌های سیستم هستند، که در حین کار گرمای زیادی تولید می‌کنند. در صورت کار نکردن فن لپ تاپ، آنها بیش از حد گرم می‌شوند و برای محافظت از اجزای داخلی، لپتاپ به طور خودکار خاموش می‌شود. بنابراین سلامت فن از واجبات نگهداری لپ تاپ می باشد.

خرید و قیمت فن VPCCA

فن Sony VPCCA از قطعات مهم لپ تاپ می باشد نرم افزارهایی برای تشخیص سلامت فن وجود دارد که بعد از دانلود و نصب آن برای تست سالم بودن فن لپ تاپ، روی بخش Fans کلیک کنید در اینجا وضعیت چرخش فن نمایش داده می‌شود.اگر پارامتر آن عددی بزرگتر از صفر باشد، یعنی فن در حال کار کردن است اما اگر پارامتر صفر باشد، به معنای کار نکردن فن لپ تاپ است و در صورت نیاز به تعویض فن می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCCA را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات