دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEB

فن سونی VPCEA دو مورد بسیار مهم در خرابی فن sony vpcea یکی داغ کردن و دیگری صدای نا متعارف از فن مشاهده می شود  در صورت بروز این مشکل در فن سونی vpcea باید جهت تعویض و یا  تعمیر ان اقدام نمایید.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید فن vpcea را مشاهده نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony ..
1,111,800 ریال
فن سونی VPCEA  در لپتاپ sony vpcea  پردازنده گرافیک (GPU)  و اصلی (CPU) براثراستفاده زیاد شروع به گرم شدن می کند که در صورت عدم گردش هوا آسیب بازگشت ناپذیری وارد می شود .حتما تا حد ممکن از گرم شدن بیش از حد قطعات لپتاپ جلوگیری نمایید و وظیفه که به عهده فن می باشد این است که گر..
545,000 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فن سونی VPCEB

از جمله خرابی فن Sony VPCEB افزایش دمای لپ تاپ و تولید گرمای غیرعادی توسط آن است. گرم شدن لپ تاپ به هنگام بازی و یا استفاده از نرم افزارهای سنگین طبیعی می باشد اما اگر این دمای غیر عادی در مدت زمان طولانی تری وجود داشته باشد، خراب بودن فن لپ تاپ یکی از گزینه های پیش رو خواهد بود.

خرید و قیمت فن VPCEB

عملکرد فن Sony VPCEB خنک کردن لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می باشد. فن لپ تاپ فرآیند خنک‌ سازی را با خارج نمودن هوای گرم از سیستم انجام می دهد. هر فن لپ تاپ ویژگی های متفاوتی دارد مانند جای پیچ، تعداد سیم و ولتاژ پس حتما هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEB را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات