دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEE

فن لپ تاپ Sony EEوظیفه فن Sony VPCEE در لپ تاپ خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده گرمای زیادی از حد و یا صدای نا خراش که از فن ایجاد می شود درصورت مراجعه نکردن جهت تعمیر یا تعویض امکان بروز مشکلاتی برای سایر قطعات بوجود می آید این فن بصورت گرد می باشد و بر روی هیت سینک قرار میگیرد و با هم..
861,100 ریال
هیت سینک سونی VPCEEهیت سینک وسیله ای است برای جذب گرمای قطعات و پخش گرما که معمولا از جنس مس ساخته می شوند. وظیفه هیت سینک این است که هوای گرم را از دستگاه ، دور و پراکنده کند. هیت سینک این کار را با افزایش سطح کاری دستگاه و حرکت هوا با دمای کمتر انجام می‌دهد هیت سینک لپ تاپ (HeatSink) یک م..
1,656,800 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCEE

فن Sony VPCEE وظیفه تنظیم دمای لپ تاپ را برعهده دارد محل نگهداری و استفاده از لپ تاپ تاثیر زیادی بر فن و دیگر قطعات دارد. قرار دادن نوت بوک بر روی فرش و موکت باعث ورود پرز و گرد وغبار به فن خواهد شد و همینطور قرار دادن لپ تاپ بر روی سطوح پلاستیکی مانع ورود و خروج هوا و خرابی فن می شود.

خرید و قیمت فن VPCEE

فن Sony VPCEE دمای لپ تاپ را تنظیم میکند و در واقع برای مقابله با افزایش دمای قطعات، از قطعه ای به نام فن استفاده می شود. طرز کار این سیستم به این صورت میباشد که ابتدا گرمای چیپ های داخل لپ تاپ توسط هیت سینک گرفته شده و به فن منتقل می شود، سپس فن وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک نماید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEE را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

قطعا خیر، زیرا جریان هوای FAN میبایستی برای خنک کردن cpu وگرافیک از مسیرهیت سینک عبور کند ، استفاده از کول پد در کنار فن گزینه مناسبی است.

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

باید به اندازه FAN و تعداد سیم وجای پیچ ها دقت نمایید.

بله ، ترتیب رنگ ها بسیار حائزاهمیت است، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی ویا از کار افتادگی FAN نوت بوک میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات