دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEG

فن لپ تاپ سونی VPCEG اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ سونی VPCEG اورجینال مشکلات فن لپ تاپ Sony VPCEG می تواند زمینه ساز بروز اختلالات بسیار جدی تری در دستگاه شما گردد.یکی از مشکلات رایج فن لپ تاپ سونی Sony VPCEG سیم بلند، صدا دادن آن است.یعنی زمانی که لپ تاپ را روشن می کنید، صداهای ناهنجار و غیر عادی ای از این قطعه تولید شود و فن دائما کا..
فن لپ تاپ سونی VPCEG غیر اورجینال
نا موجود
Fan Laptop Sony VPCEG_OEM فن از قطعات مهم لپ تاپ Sony VPCEG می باشد این مدل فن دارای دو شکل دایره ای و حلزون شکل است  که این نوع فن از مدل دایره ای آن می باشد. گاهی ممکن است بر اثر گیر کردن مواد خارجی در بین پره ها و یا مشکلاتی دیگر، فن لپ تاپ سونی  Sony VPCEG به طور کامل کار نکند.در ای..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCEG

فن Sony VPCEG یکی از مهمترین قطعات داخلی لپ تاپ است. وظیفه اصلی خنک‌کردن CPU لپ تاپ شما برعهده فن است و به همین دلیل اگر این قطعه به خوبی کار نکند ممکن است کلا پردازنده را از کار بیاندازد.سرعت فن لپ تاپ بصورت خودکار توسط مادربرد و براساس دمای پردازنده تنظیم می‌شود.

خرید و قیمت فن VPCEG

از عوامل خرابی فن Sony VPCEG صدای غیرعادی و بالا رفتن دمای آن می باشد اگر محیط گرم باشد، فن لپ‌ تاپ برای دفع گرما باید سخت‌ تر کار کند و این به معنای صدای بیشتر فن است بنابراین اگر دریچه‌های هوا پوشیده باشند لپ‌تاپ داغ می‌شود و فن برای اینکه دما را متعادل کند دائماً کار میکند و این عامل آسیب رسیدن به فن می باشد دراینصورت لازم است تا عیب یابی انجام شود و شما می توانید قیمت خرید فن VPCEG را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات