دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEH

فن لپ تاپ Sony VPCEHپردازنده ها ( cpu –ic-chip) در زمان کار دستگاه باعث ایجاد گرما می شوند و نیاز به خنک شدن دارند در لپ تاپ هیت سینک و فن اینکار را برعهده دارد. گردش هوا در دستگاه ایجاد کردن بر عهده فن می باشد که گرمای زیاد خارج می نماید گرمای فن بسیار بالا برود باعث صدمه قطعات در دستگاه ..
1,013,700 ریال
هیت سینک لپ تاپ سونی VPC-EH گرافیک دار
نا موجود
هیت سینک سونی VPCEHیک CPU مستعد گرم شدن بیش از حد است زیرا برخی از قطعات آن گرما تولید می کنند. بدون هیت سینک ، گرمای تولید شده توسط قطعات در CPU شما باقی می ماند و آن را می سوزاند یا سرخ می کند. از آنجایی که بیشتر قطعات از تراشه های الکترونیکی ساخته شده اند ، می توانند گرما را به راحتی جذب کنند..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCEH

فن Sony VPCEH در تمامی نوت بوک ها وجود دارد و وظیفه آن خنک نمودن اجزای درونی و تهویه هوای داخل لپ تاپ می باشد. انجام سرویس دوره ای در زمان لازم باعث بهبود کیفیت و کارکرد دیگر قطعات هم خواهد شد. تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود بنابراین برای عملکرد بهتر فن نوت بوک باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز نمایید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEH را در این صفحه مشاهده نمایید.

خرید و قیمت فن VPCEH

فن Sony VPCEH در تمامی لپ تاپ ها وجود دارد و وظیفه ی آن تهویه ی هوای داخل لپ تاپ و در نتیجه خنک کردن اجزای درونی سیستم است. فن به همراه هیت سینک از طریق پره های زیادی که دارد برای دفع گرما وجود دارد و همینطور گرد و غبار می تواند بین این پره ها جمع شود و کارایی خنک سازی را کاهش دهند و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEH را در این صفحه مشاهده نمایید.

نحوه تعویض فن لپ تاپ سونی VPCEH

 


 

سوالات متداول

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

بله ، ترتیب رنگ ها بسیار حائزاهمیت است، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی ویا از کار افتادگی FAN نوت بوک میشود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات