دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEH

فن لپ تاپ سونی VPCEH اورجینال کالای فوق فن لپ تاپ سونی VPCEH اورجینال میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ VPCEH به فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEH مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony VPCEH ORG مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم ..
806,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCEH

فن Sony VPCEH در تمامی نوت بوک ها وجود دارد و وظیفه آن خنک نمودن اجزای درونی و تهویه هوای داخل لپ تاپ می باشد. انجام سرویس دوره ای در زمان لازم باعث بهبود کیفیت و کارکرد دیگر قطعات هم خواهد شد. تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود بنابراین برای عملکرد بهتر فن نوت بوک باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز نمایید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEH را در این صفحه مشاهده نمایید.

خرید و قیمت فن VPCEH

فن Sony VPCEH در تمامی لپ تاپ ها وجود دارد و وظیفه ی آن تهویه ی هوای داخل لپ تاپ و در نتیجه خنک کردن اجزای درونی سیستم است. فن به همراه هیت سینک از طریق پره های زیادی که دارد برای دفع گرما وجود دارد و همینطور گرد و غبار می تواند بین این پره ها جمع شود و کارایی خنک سازی را کاهش دهند و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCEH را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات