دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCSA

فن لپ تاپ سونی VPCSA_VPCSB_VPCSC غیر اصل
نا موجود
فن لپ تاپ سونی VPCSA_VPCSB_VPCSC غیر اصل بهترین سطح قرارگیری لپ تاپ بر روی سطوح صاف و محکم است.گاهی قرار گرفتن لپ تاپ بر روی سطوح نامناسب مثل فرش,موکت و پتو و...باعث از کار افتادن فن لپ تاپ Sony VPCSA می شود،این مدل فن دارای دو مدل دایره ای و حلزون شکل می باشد که این مدل از نوع حلزونی آن می باشد...
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCSA

صدای بلند فن Sony VPCSA به معنای گرما است.اگر فن لپ تاپ همیشه پر سر و صدا کار میکند،این بدان معناست که لپ تاپ شما همیشه داغ است.تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود. کاهش جریان هوا به معنای اتلاف حرارت ضعیف است، بنابراین برای بهتر کار کردن فن لپ تاپ باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز کنید.

خرید و قیمت فن VPCSA

فن Sony VPCSA نیاز به مراقبت دارد اگر حجم زیادی از گرد و خاک بر روی فن لپ تاپ نشسته باشد، این امکان وجود دارد که سنگینی فن و وارد شدن فشار بیش از اندازه بر روی آن، باعث سوختن آن بشود. سوختن فن موجب خاموش شدن خودکار لپ تاپ و مشکلات دیگر آن می شود بنابراین، باید حواستان به وضعیت فن لپ تاپ باشد و آن را هرچند وقت یکبار سرویس فن کنید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCSA را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات