دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCSE

فن لپ تاپ سونی VPCSE کالای فوق فن لپ تاپ سونی VPCSE میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ VPCSE به فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCSE مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony VPCSE مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است. برای مشاهده..
1,220,800 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCSE

فن لپ تاپ Sony VPCSE یا سیستم تهویه هوا که در لپ تاپ ها تعبیه شده است،وظیفه خنک سازی دستگاه و متعادل نگه داشتن دمای آن را برعهده دارد.اما گاهی به دلیل آلودگی های بیش از حد گرد و غبار موجود در هوا و یا استهلاک دستگاه و عدم سرویس دوره ای آن، این قطعه کیفیت خود را از دست می‌دهد و در ادامه کار صداهای غیرعادی را تولید می نماید. انجام سرویس دوره ای در زمان لازم باعث بهبود کیفیت و کارکرد دیگر قطعات هم خواهد شد.

قیمت خرید فن VPCSE

فن VPCSE دارای چهار سیم می باشد یکی از مهم ترین علت های خرابی قطعات سخت افزاری داخل لپ تاپ در ابتدا گرما و سپس رطوبت و نوسان الکتریکی می باشد.برای مقابله با افزایش دمای قطعات، از قطعه ای به نام فن استفاده می شود. فن در تمامی نوت بوک ها وجود دارد و وظیفه آن خنک نمودن اجزای درونی و تهویه هوای داخل لپ تاپ می باشد. در صورت آسیب دیدگی فن،می توانید قیمت خرید فن VPCSE را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات