دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4741

فلت 4730 فلت Acer aspire 4730 قطعه که اصطلاحا به آن فلت LED ویا LCDنیز گفته می شود برای نمایش دادن تصویر روی صفحه نمایش شما لازم و ضروری است و اگر کوچیکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه میشود همه فلت ها از یک طرف روی مادربرد قرار میگیرد و از طرف دیگر به سوکت led یا lcd دستگاه که در قسمت پش..
872,000 ریال
فلت 4741 فلت تصویر Acer aspire 4741قطعه ای حساس درون سیستم است. این فلت از مادربرد به صفحه نمایش متصل میشود و اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش منتقل میکند. این فلت تصویر به دلایلی چون تاشدگی، کشیدگی و ضربه به لپتاپ ممکن است آسیب دیده و خراب شود. هرگونه خرابی در فلت تصویر منجر به خرابی صفحه نما..
752,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسر 4741

فلت لپ تاپ قطعه ای از لپتاپ است که از چند رشته سیم تشکیل شده و کار آن اساسا انتقال داده ها از مادربرد به لپتاپ می باشد. این قطعه بسیار ظریف است و بر اثر ضربه یا فشار آسیب میبیند. هر گونه خرابی در سیم های این قطعه باعث خراب شدن تصویر صفحه نمایش میگردد.

قیمت خرید فلت ایسر 4741

باید دقت داشته باشید هر باری که تصویر مانیتور دچار مشکل شد لزوما عاملش خرابی فلت تصویر نیست و ممکن است مشکل از ال سی دی نوت بوک باشد. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر 4741 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات