دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4750

فلت 4730 فلت Acer aspire 4730 قطعه که اصطلاحا به آن فلت LED ویا LCDنیز گفته می شود برای نمایش دادن تصویر روی صفحه نمایش شما لازم و ضروری است و اگر کوچیکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه میشود همه فلت ها از یک طرف روی مادربرد قرار میگیرد و از طرف دیگر به سوکت led یا lcd دستگاه که در قسمت پش..
872,000 ریال
فلت 4741 فلت تصویر Acer aspire 4741قطعه ای حساس درون سیستم است. این فلت از مادربرد به صفحه نمایش متصل میشود و اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش منتقل میکند. این فلت تصویر به دلایلی چون تاشدگی، کشیدگی و ضربه به لپتاپ ممکن است آسیب دیده و خراب شود. هرگونه خرابی در فلت تصویر منجر به خرابی صفحه نما..
752,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسر 4750

فلت تشکیل شده از یک سری سیم است که خیلی منظم کنار هم چیده شده اند، روکش فلت تصویر پارچه ای یا پلاستیکی است. فلت لپ تاپ ، تصویر را از مادربرد گرفته و به نمایشگر منتقل می نماید. هرگونه مشکلی درفلت ممکن است سبب خرابی تصویر شود. فلت تصویر ممکن است بر اثر عواملی مانند فشارو یا کشیدگی آسیب ببیند و این ممکن است به ال ای دی آسیب برساند.

قیمت خرید فلت ایسر 4750

درهنگام خرید فلت باید به پارت نامبر آن توجه نمایید زیرا اگر پارت نامبر آن یکی نباشد ممکن است موقع نصب به مادربرد و مانیتور آسیب بزند. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر 4750 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

آیا پرش تصویر در نوت بوک مدل ، از فلت میباشد؟یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات