دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5732z

فلت تصویر لپ تاپ ایسر Aspire 5517-5332-5335-5732_TYC0_DC02000SS00 LCD بدون وب
نا موجود
فلت 5517 کابل فلت تصویر لپ تاپ  Acer aspire 5517 این کابل دارای روکش و جنس سیم عالی است و می تواند تصاویر و داده را با کیفیت خوب و بدون قطعی و نویز به مادربرد انتقال دهد . با توجه به ارتباطی که کابل فلت در انتقال داده به مادربرد دارد ممکن است خرابی این قطعه باعث صدمه زدن به مادربرد صفحه نمای..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

فلت ایسر 5732z

فلت یا کابل فلت لپ تاپ همان کابلی است که وظیفه انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادربرد به صفحه نمایش را به عهده دارد. این قسمت یکی از آسیب‌پذیرترین قسمت‌های نوت بوک است و اگر لپ تاپ ضربه بخورد یا لولا بشکند امکان دارد فلت پاره شود و مادربرد یا صفحه نمایش دچار مشکل شوند.

قیمت فلت ایسر 5732z 

در زمان جدا نمودن فلت تصویر لپ تاپ توجه داشته باشید که آن را از وسط کابل نکشید زیرا ممکن است که سیم تصویر لپ تاپ پاره شود. فلت لپ تاپ را مستقیم جا بزنید و دقت نمایید، به‌هیچ‌ وجه به ‌صورت کج وارد سوکت نشود زیرا ممکن است باعث خرابی در پین‌های آن شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر 5732z را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات