دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5740

Board Switch Laptop Acer TravelMate 5742-5740_LS-5897P برد سوئیچ یا برد کلید پاور برد کوچکی از مادربرد لپ تاپ میباشد که وظیفه ی روشن و خاموش کردن لپتاپ را بر عهده دارد. در ساختار کلیه لپ تاپ ها کلید پاور بر روی بر سوییچ تعبیه شده است که توسط یک فلت ریبون( فلت رشته ای) به مادربرد متصل می شود. کالا..
981,000 ریال
فلت 5740 فلت تصویرAcer aspire 5740 که بسته به نوع نمایشگر با عناوین فلت LCD یا فلت LED نیز شناخته میشود در واقع پل ارتباطی مابین مادربرد و نمایشگر است. اطلاعات از طریق همین فلت تصویر از مادربرد به نمایشگر ارسال میشوند. اگر به هر دلیلی این فلت تصویر آسیب ببیند و سیم ها و سوکت های آن قطع شوند در وا..
664,900 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسر 5740

فلت تصویر برای نمایش دادن تصویر روی ال ای دی لازم و ضروری است و اگر کوچکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه می شود و ممکن است باعث خرابی  قطعات دیگر شود. فلت تصویر لپ تاپ بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد.

قیمت خرید فلت ایسر 5740

دربسیاری از مدل‌های نوت بوک، مسیر حرکت فلت از کنار لولا عبور می کند و این محل بخاطر با زو بست دائم ممکن است  بیشتر در معرض آسیب باشد. بدیهی است ضربه در این محل یا شکستن لولا باعث خرابی فلت و پاره شدن آن می‌شود و ممکن است مادر برد وLED دچار آسیب شوند. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر 5740 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات