دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5750

برد یو اس بی ایسر 5750پورت ، در واقع مبادی ورود و خروج اطلاعات به نوت بوک است. USB مخفف Universal Serial Bus است که مشکل اتصال دستگاه‌های جانبی به نوت بوک را حل کرده و این کار را به صورت خودکار و بدون نیاز به reboot کردن دستگاه انجام می‌دهد. USB برای اتصال موس ، کیبرد ، اسکنر ، پرینتر ..
1,722,200 ریال
برد سوئیچ ایسر 5750در هر دستگاه Acer Aspire 5750 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان On/Off مشخص شده است استفاده می شود. که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن ک..
1,460,600 ریال
فلت 5750فلت تصویر Acer aspire 5750 مداری متشکل از رشته سیم هایی است که در قسمت پشت و پائین صفحه نمایش قرار میگیرد. توجه کنید که ممکن است شکل ظاهری فلت تصویرلپ تاپ مشابه کابل فلت مدل های دیگر باشد. اگر از کابل مخصوص دستگاه خود استفاده نکنید باعث خرابی مادربرد، چیپ گرافیک و یا اسکرین لپ تاپ می شوی..
1,013,700 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل فلت لپ تاپ ایسر اسپایر 5750

منظور از کابل فلت لپ تاپ کابلی است که وظیفه انتقال تصویر و داده ها را از مادر برد لپ تاپ به LED و ال سی دی آن بر عهده دارد. با خرابی این قطعه ، تصویر صفحه نمایش با مشکل مواجه شده و اختلالی در آن ایجاد می‌شود. فلت بکار رفته در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی متفاوت است. LCD فلتی است که برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایش LCD استفاده می‌شود و دارای پین‌های بزرگتری است. فلت ال ای دی نیز برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایش LED به کار می رود. در لپ تاپ ، فلت از کنار یا داخل لولا عبور کرده و نمایشگر و مادربرد را به هم متصل می کند. زمانی که تصویر مناسب در صفحه نمایش دریافت نشد سریعا فلت را مورد بررسی قرار میدهیم چون با پارگی و له شدگی باعث اتصالی در مادربرد و خرابی آن می شود.

 قیمت و خرید فلت Acer Aspire 5750

زمانی که صفحه تصویر واضحی در صفحه نمایش مشاهده نشد شما باید فلت را مورد بررسی قرار دهید شما می توانید از طریق پارت نامبر این کار را انجام دهید و در صورتی که پارت نامبر فلت مخدوش و یا معیوب شده باشد از تعداد پین و مدل مشابه چک نمایید این مدل با مدل های دیگر نیز مشابه می باشد. این مدل دارای 2 پارت زیرا دو مدل صفحه نمایش را ساپورت می نمای دارای 30 و 40 پین می باشد.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات