دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E1-510

فلت E1-570 اگر فلت ACER ASPIRE  E1-570 خراب شود شامل چندین علائم است.ممکن است لپ تاپ شما روشن  شود اما صفحه نمایش مشکی است که شما با تکان دادن فلت می توانید آن را روشن کنید. صفحه نمایش لپ تاپ شما روشن می شود اما بسیار تاریک است و هم چنین کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور نیز در مانیتور مشاه..
828,400 ریال
فلت تصویر ایسر E1-510 منظور از کابل فلت لپ تاپAcer aspire e1-510 کابلی است که وظیفه انتقال تصویر و داده ها را از مادر برد لپ تاپ به LED و ال سی دی آن بر عهده دارد. با خرابی این قطعه، تصویر صفحه نمایش با مشکل مواجه شده و اختلالی در آن ایجاد می‌شود. فلت بکاررفته در تلویزیون های ال سی دی و ال ا..
1,297,100 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت ایسر E1-510

فلت، مجموعه رسانای چند رشته ای برای انتقال اطلاعات و پردازش تصویر، از مادربرد به صفحه نمایش نوت بوک مورد استفاده قرار می گیرد. دوسر کابل فلت هرکدام به نوعی کانکتور و یا سوکت نر و مادگی منتهی می شوند.

قیمت خرید فلت ایسر E1-510

یک سر کابل فلت به خروجی بخش پردازش گرافیک در مادربرد متصل می شود و سر دیگرکابل به بخش ورودی برد صفحه نمایش اتصال پیدا می کند. اگر این کابل ها اشتباه وصل شود ممکن است است به مانیتور آسیب برساند. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر E1-510 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نحوه تعویض فلت لپتاپ ایسر E1-510

برای تعویض فلت لپ تاپ ایسر E1-510 ابتدا از خاموش بودن لپ تاپ اطمینان حاصل نمایید و در قدم بعدی طبق تصویر زیر ، بعد از باز نمودن پیچ های قاب B  و برداشتن آن ، 4 عدد پیچ مربوط به ال سی دی را باز نمایید.

در قدم نهایی سوکت فلت ال سی دی را باز نموده و فلت را آزاد نمایید. 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات