دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E1-532

فلت E1-570 اگر فلت ACER ASPIRE  E1-570 خراب شود شامل چندین علائم است.ممکن است لپ تاپ شما روشن  شود اما صفحه نمایش مشکی است که شما با تکان دادن فلت می توانید آن را روشن کنید. صفحه نمایش لپ تاپ شما روشن می شود اما بسیار تاریک است و هم چنین کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور نیز در مانیتور مشاه..
828,400 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت ایسرE1-532

فلت لپ تاپ نازک و شکننده بوده و ممکن است با کوچک‌ ترین سهل‌ انگاری دچار پارگی و خرابی شود. برای اینکه فلت تصویر لپ تاپ شما آسیب نبیند توجه داشته باشید که به لپ تاپ ضربه نزنید، درب لپ تاپ را محکم نبندید، درب لپ تاپ بیشتر از ظرفیتش باز نشود،اگر لولا لپ تاپتان مشکل دارد، هرچه سریع‌تر، پیش از بیشتر شدن خرابی، آن را تعمیر یا تعویض نمایید.

قیمت خرید فلت ایسرE1-532

کابل فلت تصویر لپ تاپ را خم نکنید زیرا ممکن است فلت تصویر بشکند یا پاره شود و در نتیجه دیگر کارایی نداشته باشد و در زمان بازنمودن دستگاه ، حواستان به فلت ها باشد و آنان را به آرامی از سوکت جدا نمایید. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر E1-532 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات