دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E1-572

فلت E1-570 اگر فلت ACER ASPIRE  E1-570 خراب شود شامل چندین علائم است.ممکن است لپ تاپ شما روشن  شود اما صفحه نمایش مشکی است که شما با تکان دادن فلت می توانید آن را روشن کنید. صفحه نمایش لپ تاپ شما روشن می شود اما بسیار تاریک است و هم چنین کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور نیز در مانیتور مشاه..
828,400 ریال
فلت تصویر ایسر E1-510 منظور از کابل فلت لپ تاپAcer aspire e1-510 کابلی است که وظیفه انتقال تصویر و داده ها را از مادر برد لپ تاپ به LED و ال سی دی آن بر عهده دارد. با خرابی این قطعه، تصویر صفحه نمایش با مشکل مواجه شده و اختلالی در آن ایجاد می‌شود. فلت بکاررفته در تلویزیون های ال سی دی و ال ا..
1,297,100 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فلت ایسر E1-572

فلت یا کابل فلت لپ تاپ همان کابلی است که وظیفه انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادربرد به صفحه نمایش را به عهده دارد. این قسمت یکی از آسیب‌ پذیرترین قسمت‌های نوت بوک است و اگر لپ تاپ ضربه بخورد یا لولا بشکند امکان دارد فلت پاره شود و مادربرد یا صفحه نمایش دچار مشکل شوند.

قیمت خرید فلت ایسرE1-572

در زمان جدا نمودن فلت تصویر لپ تاپ توجه داشته باشید که آن را از وسط کابل نکشید زیرا ممکن است که سیم تصویر لپ تاپ پاره شود. فلت لپ تاپ را مستقیم جا بزنید و دقت نمایید، به‌ هیچ‌ وجه به ‌صورت کج وارد سوکت نشود زیرا ممکن است باعث خرابی در پین‌های آن شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر E1-572 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات