دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E5-571

فلت تصویر ایسر E5-531 ظاهر شدن خطوط راه راه افقی و عمودی یکی دیگر از علائم خرابی فلت لپ تاپ Acer aspire e5-531 است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر ک از این..
882,900 ریال
فلت تصویر ایسر E5-571 اگر فلت تصویرAcer aspire e5-571 پاره شده باشد نمی توان آن را تعمیر کرد.فلت تصویر معمولا روی قاب  A ( قاب پشت ال سی دی) و قاب B (قاب دور ال سی دی) قرار دارد.جالب است بدانید که این بخش به حالت خار بر روی قاب‌ها قرار دارد و مسیر عبور فلت را نشان می‌دهد.نکته ای که..
719,400 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت ایسر E5-571

فلت تصویر در لپ تاپ از سیم های رشته ای نازک به کار رفته است و حساس ترین نقطه ای که کابل های مهم به کار رفته است پشت صفحه ال سی دی یا ال ای دی می باشد. زمانی که فلت نوت بوک پاره می شود، باعث بروز مشکل  در صفحه نمایش می شود. 

قیمت خرید فلت ایسر E5-571

در صورت پارگی فلت ممکن است صفحه نمایش مشکلاتی از قبیل صفحه شطرنجی ، راه راه شدن و ... را پیدا نماید. در این هنگام باید اول به سراغ راهکاری برای تعمیر یا تعویض فلت بپردازیم. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر E5-571 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات