دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E5-573

فلت تصویر ایسر E5-522 فلت تصویرAcer aspire e5-522 لپتاپ از چند رشته سیم تشکیل شده و ظاهری تخت دارد. این قطعه اطلاعات را از مادربرد به نمایشگر انتقال میدهد.بسته به اینکه صفحه نمایش LCD یا LED است و همچنین مدل لپتاپ این فلت تصویرها متفاوت هستند. فلت تصویرها قطعاتی ظریف هستند و در اثر کوچکترین ضربه ..
686,700 ریال
فلت تصویر ایسر E5-573 کابل فلت تصویر Acer aspire e5-573 قطعه حساسی است. بنابراین در هنگام خرید کابل فلت لپتاب کیفیت را فدای قیمت نکنید. فلت کیبورد لپ تاپ و فلت مانیتور لپ تاپ از پر استفاده ترین نمونه ها می باشند.تا جائیکه ممکن است کابل فلت مورد نظر خود را از میان برند‌های معتبر تولید کننده ا..
1,297,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسرE5-573

انتقال تصاویر و داده‌ها از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD در واقع کاری است که فلت لپ تاپ انجام می‌دهد. در برخی شرایط به دلیل خرابی کابل فلت، صفحه نمایش لپ تاپ سفید یا سیاه است و مانیتور خارجی، کار می‌کند. 

قیمت خرید فلت ایسرE5-573 

ازعلائم خرابی کابل فلت آن است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می نمایند. در تمامی این موارد توصیه می‌شود جهت اطمینان از خرابی کابل فلت به تعمیرگاه مراجعه نمایید. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر E5-573 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات