دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire V3-571

فلت E1-571 فلت لپ تاپ ACER ASPIRE E1-571 شکل ظاهری آن با فلت های دیگر ممکن است یکی باشد اما آن ها از نظر پارت و سوکت باهم متفاوتند.اگر این فلت جای فلت دیگری زده شود ممکن است برای مادربرد و مانیتور لپ تاپ مشکل ایجادشود و شما میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید مانیتور ایسر E1-571 را مشاهده نمایید. &n..
882,900 ریال
فلت تصویر ایسر V3-571 فلت تصوبر acer aspire v3-571 یکی از مهم ترین قطعات لپ تاپ است. فلت تصویر از طریق کانکتور به مادربرد لپ تاپ متصل می شود.این کابل پس از اتصال به مادربرد از کنار لولا لپ تاپ ایسر اسپایر v3-571 رد شده و سر دیگر آن به صفحه نمایش متصل می شود.این کابل به علت باز و بسته شدن زیاد درب..
1,515,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسرV3-571

فلت لپ تاپ ایسوس یک کابل است که ارتباطی بین یک بخش با بخش دیگری را ایجاد می نماید. فلت ها به ‌صورت کلی ولتاژی را از یک سر خود به سر دیگر انتقال می‌دهند و در طول این فلت ها میلیون‌ها داده  و اطلاعات جابه‌جا می‌شود.

قیمت خرید فلت ایسرV3-571

فلت ها در لپ تاپ یک سرشان به مادربرد متصل شده و سر دیگر می‌تواند به بخشی دیگر مربوط شود. فلت ها در لپ تاپ در دو دسته‌بندی فلت تصویر و فلت رشته ای یا ریبون قرار می‌گیرند. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر V3-571 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات