دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire V5-471

فلت ایسر V5-571 خرابی کابل فلت تصویرACER ASPIRE V5-571 این است که صفحه نمایش پس از چندبار چشمک زدن تیره می شود. در این وضعیت با تکان دادن لپ تاپ دستگاه دوباره شروع به چشمک زدن می‌کند. یا ممکن است صفحه نمایش تغییر رنگ دهد مثلا سیاه و سفید شود.در این مواقع باید اول سراغ عیب یابی فلت برویم..
697,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت ایسر v5-471

فلت تصویر لپ تاپ قطعه‌ای است که بدون آن انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادر برد به صفحه نمایش غیرممکن می باشد. برای عیب‌ یابی فلت، اگر تصاویر در صفحه نمایشگر لپ تاپ با اشکال نمایش داده ‌شوند می‌توان نتیجه گرفت کابل فلت خراب شده چون یک سر این کابل به نمایشگر متصل است و ممکن است کاربر حتی با صفحه نمایشی کاملا سیاه روبرو شود.

قیمت خرید فلت ایسر V5-471

از علائم خرابی کابل فلت آن است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می نمایند. در تمامی این موارد توصیه می‌شود جهت اطمینان از خرابی کابل فلت به تعمیرگاه مراجعه نمایید. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسر اسپایر v5-471  را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات