دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus A541U

فلت تصویر ایسوس X541  فلت لپ تاپ Asus x541 این قطعه جزو قطعات حساس و در معرض آسیب لپ تاپ است. در صورتی که ضربه ای از سمت لولا، به لپ تاپ وارد شود احتمال اینکه فلت تصویر لپ تاپ خراب شود و یا مادربرد وLCD آسیب ببیند زیاد است. زمانی که فلت تار تار می شود یا پاره می شود باید قبل از این..
981,000 ریال
فلت تصویر لپ تاپ ایسوس VivoBook X541UV-X541_QC32_1422-02EY0AS_DD0XKFLC120 EDP
نا موجود
فلت تصویر ایسوس X541UV یکی از مشکلاتی که در صورت خرابی فلت Asus vivobook x541uv در عملکرد لپ تاپ ایجاد می شود تصویر نداشتن دستگاه است در این صورت به احتمال اتصال فلت از مادربرد یا صفحه نمایش قطع شده و این قطعه به صورت کامل دچار پارگی شده است در حالتی که مشکل روی داده و عدم نمایش تص..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس A541U

فلت تصویر Asus A541U برای نمایش دادن تصویر روی ال ای دی لازم و ضروری است و اگر کوچکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه می شود و ممکن است باعث خرابی  قطعات دیگر شود. فلت تصویر لپ تاپ بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد،  دربسیاری از مدل‌های نوت بوک، مسیر حرکت فلت از کنار لولا عبور می کند و این محل بخاطر با زو بست دائم ممکن است  بیشتر در معرض آسیب باشد. بدیهی است ضربه در این محل یا شکستن لولا باعث خرابی فلت و پاره شدن آن می‌شود و ممکن است مادر برد وLED دچار آسیب شوند. شما متوانید قیمت خرید فلت ایسوس A541U را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات