دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ راگ استریکس Asus ROG Strix GL503V

فلت تصویر ایسوس GL503V فلت تصویر دستگاه asus gl503v از مهم ترین قطعات صفحه نمایش میباشد.این فلت ارتباط مستقیم با مادربرد و صفحه نمایش دارد و هر گونه اشکال و خرابی برای فلت دستگاه در عملکرد صفحه نمایش هم اشکال ایجاد میکند.در صورت خرابی فلت باید حتما تعویض گردد زیرا تصویر led را دچار مشکل کرده در ص..
937,400 ریال
فلت تصویر ایسوس GL503VS در لپ تاپ asus gl503vs قطعه ای وجود دارد که از یک طرف به صفحه نمایش و از طرف دیگر به مادربرد متصل است.این قطعه فلت نام دارد و انتقال تصویر به صفحه نمایش را انجام میدهد.هر گونه اشکال در عملکرد فلت ایسوس gl503vs عملکرد دیگر قطعات را نیز دچار مشکل میکند.از این رو در صورت..
1,297,100 ریال
فلت تصویر ایسوس GL503SV اگر فلت تصویر لپ تاپ دل پاره شود , باید به فکر تعویض فلت لپ تاپ بود. پیش از اقدام به تعویض فلت  باید بدانید که روی قاب  A ( قاب پشت ال سی دی) و قاب B (قاب دور ال سی دی) همه مدل های لپ تاپ محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر وجود دارد. این بخش در واقع مسیر عبور فلت را ..
1,297,100 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس راگ استریکس GL503V

ممکن است در هنگام استفاده از لپ تاپ گاهی با خرابی کابل فلت آن رو به رو شوید، این مشکل در اثر وارد شدن ضربه به دستگاه ایجاد می شود و موجب می شود تصویر در صفحه نمایشگر لپ تاپ با مشکلاتی همراه باشد. البته در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد، زیرا در صورت خرابی فلت لپ تاپ امکان تعویض و تعمیر این قطعه وجود دارد. فلت تصویر Asus GL503V صفحه نمایشگر لپ تاپ را به مادر برد متصل می نماید، از این رو ایراداتی ممکن است در این موارد به وجود بیاید که شامل تاریک شدن و یا سیاه شدن صفحه نمایش خواهد بود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسوس GL503V را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات