دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus X401

فلت تصویر ایسوس X401 کابل فلت Asus x401 وظیفه انتقال تصویر از مادربرد (برد اصلی) و چیپست گرافیک لپ تاپ به صفحه نمایش را برعهده دارد. با توجه به مدل مادربرد و دستگاه، هر کابل فلت دارای مدل و پارت نامبر  متفاوتی می باشد. این مورد بر اساس نوع پنل اسکرین استفاده شده در لپ تاپ تغیی..
806,600 ریال
فلت تصویر ایسوس X401U  بهتر است بدانیم اگر فلت تصویر لپ تاپ Asus x401u وجود نداشت انتقال تصویر و سایر اطلاعات از مادربرد به صفحه نمایش غیر ممکن بود.کابل فلت وظیفه انتقال تصویر و سایر اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش دارد.برای انتخاب فلت تصویر اول باید توجه داشته باشید صفحه نمایش..
752,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس X401 

فلت لپ تاپ Asus X401 برای نمایش دادن تصویر روی صفحه نمایش لازم و ضروری می باشد بنابراین اگر کوچکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه می شود. همه فلت ها از یک طرف روی مادربرد قرار می گیرند و از طرف دیگر به سوکت led و یا lcd دستگاه که در قسمت پشت صفحه نمایش قرار دارد متصل می شود. اگر سوکت فلت اشتباه زده شود، ممکن است مانیتور لپ تاپ با مشکل مواجه شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسوس X401 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

خیر فلت وبکم از فلت تصویر جدا می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات