دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus X553MA

فلت ایسوس x553 ma در دستگاه asus x553 ma فلت تصویراز قطعات درونی است که در پشت صفحه نمایش و در نزدیکی لولا قرار گرفته و هر گونه ضربه و آسیب به فلت باعث خسارت به لولا هم میشود.به همین دلیل هنگام تعویض فلت باید مهارت لازم را برای باز کردن لولا داشته باشیم.در صورت آسیب به لولا و شکسته شدن آن میتوانی..
1,079,100 ریال
فلت ایسوس x553-ma 40 pin فلت تصویر لپ تاپ ایسوس x553-ma یکی از قطعات بکاررفته در انواع لپ تاپ است که خرابی آن عموماً به دلیل وارد شدن فشارهای بیش از اندازه به لپ تاپ اتفاق می‌افتد. فلت این دستگاه تاچ 40 پین اسلیم بوده و در ساختار سخت افزاری لپ تاپ فلت asus x553-ma معمولاً یا از کنار لولا و ی..
1,362,500 ریال
فلت تصویرایسوس x553ma ضخیم در هر لپ تاپ asus x553ma ضخیم قطعه ای به نام فلت وجود دارد که وظیفه انتقال تصویر به صفحه نمایش را بر عهده دارد.فلت تصویر ایسوس x553ma از حساس ترین و مهم ترین قطعات هر لپ تاپ میباشد زیرا ارتباط مستقیم با صفحه نمایش دارد و هر آسیبی به فلت باعث خسارت به صفحه نمایش شده..
1,057,300 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات