دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus Zenbook UX305FA

فلت تصویر ایسوس ux305la فلت تصویر لپ تاپ asus ux305la اگر دچار مشکل شود با توجه به کارکرد لپ تاپ صفحه نمایش بسیار تاریک میشود.این قطعه به دلیل نزدیک بودن به قاب امکان آسیب زیادی را دارد به همین دلیل هنگام تعویض قاب باید توجه کافی را به فلت داشته باشیم زیرا در صورت بی توجهی امکان پارگی فلت و تاشدگ..
1,297,100 ریال
فلت تصویر ایسوس ux305fa 30 pin  اگر فلت تصویر لپ تاپ asus ux305fa وجود نداشت انتقال تصویر و سایر اطلاعات از مادربرد به صفحه نمایش غیر ممکن بود.کابل فلت وظیفه انتقال تصویر و سایر اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش دارد.این فلت 30 پین بوده و در صورت خراب شدن فلت قبلی و جایگزین کردن فلت جدید ا..
1,297,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس UX305FA

فلت تشکیل شده از یک سری سیم است که خیلی منظم کنار هم چیده شده اند، روکش فلت تصویر پارچه ای یا پلاستیکی است. فلت لپ تاپ Asus UX305FA ، تصویر را از مادربرد گرفته و به نمایشگر منتقل می نماید. هرگونه مشکلی درفلت ممکن است سبب خرابی تصویر شود. فلت تصویر ممکن است بر اثر عواملی مانند فشارو یا کشیدگی آسیب ببیند و این ممکن است به ال ای دی آسیب برساند. در هنگام خرید فلت باید به پارت نامبر آن توجه کنیم زیرا اگر پارت نامبر آن یکی نباشد ممکن است موقع نصب به مادربرد و مانیتور آسیب بزند. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسوس UX305FA را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات