دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 5537

فلت تصویر دل 3521-touch   سیاه بودن تصویر دستگاه dell 3521 اولین و مهم ترین علامت خرابی فلت است. شرط تکمیل کننده این مسئله هم آن است که وقتی لپ تاپ را تکان می دهید تصویر به حالت عادی باز می گردد.علامت دیگر خرابی فلت,  تاریک بودن نمایشگر است. در واقع لپ تاپ روشن شده و مقدار کمی تغی..
1,111,800 ریال
فلت تصویر دل 3521-touch از آسیب های وارده به فلت لپ تاپ dell 3521 که تاچ میباشد له شدگی  زمان نصب فلت است که اگر بیرون از جایگاه نصب باشد و درلای جا پیچی بماند در زمان بستن پیچ کابل له میشود که در این صورت باعث خسارت به قاب و شکستگی نیز میشود.هم چنین ااگر زمان باز و بسته کردن درب لپ تاپ با ش..
828,400 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

فلت تصویر دل 5537

فلت تصویر Dell Inspiron 5537 از داخل لولای لپ تاپ عبور کرده و از مهم ترین اتصالات این دستگاه به شمار می رود به طور کلی کابل فلت ، مادربرد و صفحه نمایش را به همدیگر متصل کرده است و وظیفه آن ارتباط میان دو بخش اصلی لپ تاپ است. مکانیزم فلت تصویر کمک میکند تا تصاویر بر روی صفحه نمایش نشان داده شوند.

قیمت خرید فلت دل 5537

فلت تصویر دل اینسپایرون 5537 دارای فلت تاچ و غیر تاچ با پارت نامبرهای متفاوت میباشد. کوچکترین آسیب و خدشه در فلت تصویر باعث میشود که تصاویر به خوبی بر روی صفحه نمایش ظاهر نشوند. فلت تصویر به دلایلی زیادی دچار آسیب میشود و در نتیجه تصاویر بر روی صفحه نمایش با اشکال مواجه میگردد. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل 5537 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات