دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4010

Board Lan-VGA Laptop Dell Inspiron 14R N4010_DA0UM8PI6D0 اين مدل برد لن و VGA ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
904,700 ریال
فلت تصویر دل-pm n4010 در بسیاری از مدل‌های لپ تاپ dell n4010 مسیر حرکت فلت از کنار یا داخل لولا و در نزدیکی قاب ها می‌باشد این محل به خاطر خم شدن زیاد درب لپ تاپ بسیار حساس و آسیب پذیرمیباشد.بدیهی است ضربه به قاب یا شکستن آنها باعث خرابی فلت و پاره شدن آن می‌شود.در صورت شکستن قاب ه..
937,400 ریال
فلت تصویر لپ تاپ دل Inspiron 14R N4010_UM8A_DD0UM8ATH000_DD0UM8LC000 GM
نا موجود
فلت تصویر دل N4010 فلت تصویر DELL Inspiron N4010 از اجزای اصلی و حساس لپتاپ است. این قطعه در قسمت پایین صفحه نمایش و پشت آن قرار گرفته است. فلت تصویر با توجه به اینکه برای ال سی دی یا ال ای دی باشد به دو مدل فلت تصویر LCD و فلت تصویر LED دسته بندی میشوند. خوشبختانه تعویض فلت تصویر نوت ب..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فلت تصویر دل N4010

فلت تصویر لپ تاپ Dell Inspiron  N4010 وظیفه انتقال تصویر و سایر اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش دارد.برای انتخاب فلت تصویر اول باید توجه داشته باشید صفحه نمایش شما LED یا LCD میباشد.دربسیاری از مدل‌های لپ تاپ مسیر حرکت فلت از کنار یا داخل لولا می‌باشد و این محل بخاطر خم شدن لپ تاپ بسیار حساس و آسیب پذیرمیباشد. 

قیمت خرید فلت دل N4010

فلت تصویر لپ تاپ دل اینسپایرون N4010 به دلیل اینکه مادربرد دستگاه دارای مدل گرافیک دار و بدون گرافیک میباشد به دو مدل فلت PM وGM تقسیم میگردد که دارای پارت نامبرهای مشابه بوده و لی جایگزین هم نمیشوند. یکی ازرایج ترین خرابی های فلت توسط لولا می باشد به اینگونه که با شکسته شدن لولا باعث می شود قسمت بالایی دستگاه بر روی قسمت پایینی دستگاه به راحتی قرار بگیرد و باعث له شدگی و کشیدگی فلت می شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل N4010 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات