دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N5040

فلت تصویر دل 3520 برای تصویر داشتن نوت بوک dell 3520 نیاز به فلت تصویر می باشد در صورت مشاهده خطوط عمودی یا افقی یا برفکی شدن تصویرباید فلت مورد بررسی قرار بگیرد. پارگی و فشردگی فلت باعث خرابی می شود.در این صورت تصویر صفحه نمایش را دچار مشکل میکند به همین دلیل باید سریعا اقدام به تعویض آن نمایید...
697,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت دل اینسپایرون 5040

فلت تصویر Dell Inspiron N5040 قطعه ای حساس درون سیستم است. این فلت از مادربرد به صفحه نمایش متصل میشود و اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش منتقل میکند. فلت تصویر به دلایلی چون تاشدگی، کشیدگی و ضربه به لپتاپ ممکن است آسیب دیده و خراب گردد. هرگونه خرابی در فلت تصویر منجر به خرابی صفحه نمایش میشود. فلت تصویر را در صورت آسیب دیدن باید تعویض نمود. در هنگام تعویض فلت قبلی را از سوکت جدا و فلت جدید جایگزین آن میگردد.فلت دل N5040 به دلیل سازگاری از جهت پارت نامبر و صفحه نمایش قابل استفاده برای مدل های 3520-4050-1540-5050 نیز میباشد. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل N5040 را در این صفحه مشاهده نمایید.


 

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات