دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل لتیتود دی Dell Latitude D620

فلت تصویر دل d620 فلت تصویر دل d620 از یک سری سیم در کنار هم شکل گرفته که روی آنها با روکش پارچه ای یا پلاستیکی پوشانده شده است فلت تصویر اطلاعات را از مادربرد گرفته و به صفحه نمایش منتقل میکند. فلت تصویرها از محل لولاهای لپتاپ عبور میکنند. بنابراین برای باز و بسته کردن درب لپتاپ باید احتیاط کنید..
926,500 ریال
فلت تصویر دل d620 از مهمترین نشانه های خرابی فلت تصویر لپ تاپ dell d620  تصویر نداشتن مانیتور است. قطع شدن و پارگی کابل دلیل اصلی این مسئله می باشد. در صورت خرابی صفحه نمایش هنگام روشن شدن دستگاه با تصویری تار و یا خطوطی یه شکل افقی یا عمئدی روی صفحه نمایش مواجه میشویم در این صورت باید اقدام..
806,600 ریال
فلت تصویر لپ تاپ دل Latitude D620-D630_HAL00_DC02000870L
نا موجود
فلت تصویر دل D620 فلت DELL Latitude D620 قطعه ای بسیار مهم در لپ تاپ می باشد .هنگام تعویض فلت تصویر باید این نکته را در نظر داشته باشید که در همه نوت بوک ها،روی قاب A و قاب B دستگاه، محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر وجود  دارد که فلت در آن به راحتی قرار میگیرد. این قسمت به حالت خار روی قا..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر دل D620

فلت تصویر لپ تاپ Dell Latitude D620 که بسته به نوع نمایشگر با عناوین فلت LCD یا فلت LED نیز شناخته میشود در واقع پل ارتباطی مابین مادربرد و نمایشگر است. اطلاعات از طریق همین فلت تصویر از مادربرد به نمایشگر ارسال میشوند. هر فلت تصویر تعدادی پین دارد. برخی فلت ها 30 و برخی 40 پین هستند. البته برخی مدلهای قدیمی تر ال سی دی دارای فلت تصویر 20 پین میباشند. 

قیمت خرید فلت دل D620

فلت تصویر دل لتتیود D620 دارای 3 مدل فلت با پارت نامبرهای متفاوت میباشد که امکان استفاده کردن جایگزین آنها امکان پذیر نمیباشد. زمان باز و بست کردن درب نوت بوک بیشترین آسیب را به فلت وارد میگردد که قطعات مختلفی از جمله لولا قاب می تواند آسیب را وارد نماید. سفت بود یا شل بودن قاب و لولا باعث له شدگی و پارگی فلت می شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل D620 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات