دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل مینی Dell Mini 1012

فلت تصویر دل 1012 فلت های تصویر دستگاه dell 1012 از مدارهای ظریف و نازک و آسیب پذیر تشکیل شده است که ممکن است در اثر بروز مواردی منجر به آسیب شود این قطعه به دلیل نزدیک بودن به لولا این امکان را دارد که با شکستگی لولا مورد آسیب قرار گیرد و باعث اختلال در تصویر صفحه نمایش هم شود از این رو شم..
828,400 ریال
فلت تصویر دل 1012فلت تصویر لپ تاپ dell 1012 یکی از مهم ترین قطعات لپ تاپ بوده.این قطعه در نزدیکی قاب a و b قرار دارد و به دلیل باز و بسته شدن بیش از حد درب لپ تاپ امکان آسیب دیدگی آن وجود دارد.به همین دلیل باید هنگام باز و بسته کردن درب لپ تاپ این کار را با احتیاط و به آرامی انجام دهید.در صورت آ..
828,400 ریال
فلت تصویر دل 10-1012فلت تصویر یا کابل تصویر دل 1012 از جمله قطعات درونی و حساس لپ تاپ است. هر فلت تصویر از مجموعه رشته سیم هایی تشکیل شده است. فلت تصویر به دلیل ساختاری که دارد میتواند جریان زیادی را از خود عبور دهد. هرگونه خرابی در فلت تصویر منجر به خرابی در تصاویر نمایشگر میشود. دلیلش هم آن اس..
763,000 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر دل 1012

هر دستگاه برای تصویر داشتن نیاز به فلت دارد. فلت تصویر از تعداد پین 30 یا 40 و صفحه نمایش LED و یا LCD باشد سوکت متفاوت است. در صورتی که تصویر دارای پرش و یا خطوط عمودی یا بهم ریختگی رنگ باشد نیاز به بررسی فلت نیز می باشد.

خرید و قیمت کابل فلت دل 1012

فلت دل Mini 1012 دارای چندین پارت فلت است برای تعویض آن بهتر است پارت نامبر فلت چک شود.

سوالات متداول

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از صفحه نمایش می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط و نویز در صفحه نمایش به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد و در مواردی ممکن است از چیپ گرافیک باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات