دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل وسترو 1540 Dell Vostro

فلت تصویر دل 3520 برای تصویر داشتن نوت بوک dell 3520 نیاز به فلت تصویر می باشد در صورت مشاهده خطوط عمودی یا افقی یا برفکی شدن تصویرباید فلت مورد بررسی قرار بگیرد. پارگی و فشردگی فلت باعث خرابی می شود.در این صورت تصویر صفحه نمایش را دچار مشکل میکند به همین دلیل باید سریعا اقدام به تعویض آن نمایید...
697,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت دل وسترو 1540

فلت لپ تاپ Dell Vostro 1540 یکی از مهمترین قطعات داخلی لپتاپ و پل ارتباطی میان صفحه نمایش و مادربرد است. هرگونه خدشه و آسیب به فلت باعث خرابی و اشکال در صفحه نمایش میگردد. در صورت خرابی این قطعه در تصویر اختلال ایجاد شده و ممکن است تصویری دریافت ننمایید. تعمیر کابل فلت تنها در شرایط مشخصی امکان پذیر است. برای مثال در صورتی که نمایشگر تصویر نداشته باشد، کارشناسان تعمیر فلت لپ تاپ کنترل سیگنال‌های خروجی از سوی گرافیک را بررسی مینمایند.فلت دل 1540 از لحاظ پارت نامبر با فلت دستگاهایی مانند 5050-3520-4050 سازگار میباشد. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل 1540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات