دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل ایکس پی اس Dell XPS L501

فلت تصویر دل l502x در صورتی که ضربه ای از سمت لولا، به لپ تاپ وارد شود احتمال اینکه فلت تصویر لپ تاپ دل l502x خراب شود زیاد است. در صورت خرابی فلت لپ تاپ امکان تعویض این قطعه وجود دارد. در این صورت به دلیل حساسیت بالای فلت ها، باید از کشیدن و تا کردن آنها خودداری کرد. برای تهیه فلت دل l502x قیمت ..
1,155,400 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر دل L501

فلت تصویر لپ تاپ Dell XPS L501X به قطعه ای گفته میشود که از سیم هایی با روکش پلاستیکی تشکیل شده این روکش ها یک محافظ برای فلت محسوب میشوند. هر فلت تصویر پارت نامبرو شناسه خاصی برای خودش دارد.در بعضی از فلت لپ تاپ ها ممکن است که پارت آنها برای تعویض مهم نباشد ولی در بعضی از لپ تاپ ها خیلی مهم است که پارت فلت حتما یکی باشد چون ممکن است که اگر پارت فلت یکی نباشد در مادربرد دستگاه باعث اتصالی شود و به طور کل تصویراز بین برود.

قیمت خرید فلت دل L501

فلت تصویر لپ تاپ دل XPSL501 دارای 2 پارت نامبر مجزا میباشد که 40 پین بوده و قابلیت جایگزین شدن به جای هم را دارا میباشند.میتوانید در صورت تائید تعمیرکار مربوطه جایگزین شدن کابلی به جای کابل دیگر بلامانع میباشد. این قطعه ممکن است بر اثر عواملی چون تاشدگی، کشیدگی و ضربه به لپتاپ دچار آسیب گردد.در این مواقع زمانی که فلت پاره میشود بهترین راه تعویض فلت تصویر است. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل L501 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات